7. Memoriál MP 6.října 2018

30. 8. 2018

Moc Vás všechny opět zdravím,
 
Majklův memoriál, Memoriál Michala Pětroše, Majklův běh, Pětrošův den, Bežím s Majklem.cz. Jakkoliv Michalovo jméno vyskloňujeme, nezmění to nic na tom, že tady není.. za těch šest let to ale bohužel není jen Michal. Mnoho z nás za tu dobu prožilo nemoc i smrt někoho blízkého a ten, kdo to poznal ví, co za bolest a bezmoc to přináší.. 
Pojďme tedy běžet pro ty, kteří nemohou...
Running for those who can't..
 
 
Kapacitu závodu, který se uskuteční v Ostravě-Hošťálkovicích v sobotu 6.října 2018 jsme ani letos nenavyšovali s ohledem na trať a především bezpečnost.. 
Startovní listina s počtem 300 míst se může tedy začít plnit již zítra 1.září 2018 .
Bude to možné jedině on-line přes naše nové webové stránky:
Prosím, sledujte aktuální informace tam a nebo na FB... bude to asi fofr!
 
Když se každoročně přiblíží termín MEMORIÁLU jsme my všichni organizátoři již v plném zápřahu a ladíme pro Vás na co si jen vzpomenete.. 
počasí máme předplaceno a s Vaší pomocí se nám daří plnit si přání..
jedním takovým letos je, že díky štědrým dárcům.. malým i velkým, budeme moci celé startovné, slyšíte dobře, opravdu CELÉ startovné darovat Ondrášku..
na komfortu, který se očekává, nemusíme nic slevit..ani nevíte, jakou radost z toho mám..

Těším se na vás!
Zuzka
 
PS: Těm z Vás, kteří by chtěli naším prostřednictvím vyjádřit podporu Mobilnímu Hospici Ondrášek jakoukoliv i symbolickou částkou předem upřímně děkuji a přidávám číslo účtu 257632708/0300 
V případě zájmu samozřejmě vyhotovím darovací smlouvu se všemi náležitostmi. 
 

7. Memoriál MP 6.října 2018

Diskuze k aktualitě

Fatal error: Uncaught exception 'Exception' with message 'Chyba volani: Array ( [status] => 404 [data] => 404 Not Found

Not Found

The requested URL /captcha.create was not found on this server.


Apache/2.2.15 (CentOS) Server at captcha.seznam.cz Port 80
) ' in /home/webhosting/bezimsmajklem.cz/html/www/core/classes/captcha_http.class.php:109 Stack trace: #0 /home/webhosting/bezimsmajklem.cz/html/www/views/content/news/form.php(31): CaptchaHTTP->create() #1 /home/webhosting/bezimsmajklem.cz/html/www/views/content/news/discussion.php(15): include('/home/webhostin...') #2 /home/webhosting/bezimsmajklem.cz/html/www/views/content/news/news-detail.php(38): include('/home/webhostin...') #3 /home/webhosting/bezimsmajklem.cz/html/www/views/content/news/news.php(15): include('/home/webhostin...') #4 /home/webhosting/bezimsmajklem.cz/html/www/views/content/pages/content.php(14): in /home/webhosting/bezimsmajklem.cz/html/www/core/classes/captcha_http.class.php on line 109