Šestý memoriál!!

5. 9. 2017

A je to skoro tady!

chtěla bych poděkovat za důvěru při registraci na již šestý memoriál. Za jeden den se nám podařilo naplnit kapacitu, která i letos zůstává na 300 platících závodnících. Je to pro nás velká radost a závazek zároveň.. Vzhledem k podmínkám a terénu trati, zázemí hřiště a komfortu nás všech bohužel není možné množství navýšit. Zkuste nás, prosím, pochopit.

je to "závod" jen v uvozovkách. A vy to víte! je to o setkání, povídání, vzpomínání a o důvodu navíc si dát nějaké to pivko a Jägera při tanečcích na závěr!

Přípravy jsou v plném proudu.. Kluci od Jestřába brousí nože na tuny masa a cibule, sládci z Osečanu vaří iontový nápoj speciálně pro potřeby běžců, Kaštanový krámek maluje a tvoří, až se z něj kouří, Jana a holky vymýšlí program pro zabavení a unavení doprovodného týmu vašich trpaslíků a další a další..chystáme i úplné novinky.. snad vše vyjde. Počasí je samozřejmě objednáno!

MAJKLŮV CITYBAJK

rozhodla jsem se letos dát do dražby Michalovo kolo. Jezdil na něm léta do práce. Neúnavně, celoročně, prostě pořád a rád.. Celých pět let se na něj v garáži prášilo a mně to přišlo líto.. Díky šikovným kamarádům se začíná blýskat a vše se šteluje do top kvality..

AUKCE s možností přihazování bude spuštěna v sobotu 23.9. na našich stránkách a FB..                                vyvolávací cena je pouze 2.000Kč a je jen na nás, kam až to vyšroubujeme.. Co vy na to, přátelé..

celý výtěžek bude na memoriálu věnován Ondrášku a na kole někdo z Vás odjede..

Těm z Vás, kteří by chtěli naším prostřednictvím vyjádřit podporu Mobilnímu Hospici Ondrášek jakoukoliv i symbolickou částkou předem upřímně děkuji a přidávám číslo účtu 257632708/0300

V případě zájmu samozřejmě vyhotovím darovací smlouvu se všemi náležitostmi.

Všechny potřebné informace o závodě najdete zde a také na www.memorialmp.blogspot.com a taky na FB Běžím s Majklem www.facebook.com/bezimsmajklem/

Těšíme se na Vás,

Zuzka Pětrošová a taky Džemel a Koudy..samozřejmě!!

Šestý memoriál!!

Diskuze k aktualitě

Fatal error: Uncaught exception 'Exception' with message 'Chyba volani: Array ( [status] => 404 [data] => 404 Not Found

Not Found

The requested URL /captcha.create was not found on this server.


Apache/2.2.15 (CentOS) Server at captcha.seznam.cz Port 80
) ' in /home/webhosting/bezimsmajklem.cz/html/www/core/classes/captcha_http.class.php:109 Stack trace: #0 /home/webhosting/bezimsmajklem.cz/html/www/views/content/news/form.php(31): CaptchaHTTP->create() #1 /home/webhosting/bezimsmajklem.cz/html/www/views/content/news/discussion.php(15): include('/home/webhostin...') #2 /home/webhosting/bezimsmajklem.cz/html/www/views/content/news/news-detail.php(38): include('/home/webhostin...') #3 /home/webhosting/bezimsmajklem.cz/html/www/views/content/news/news.php(15): include('/home/webhostin...') #4 /home/webhosting/bezimsmajklem.cz/html/www/views/content/pages/content.php(14): in /home/webhosting/bezimsmajklem.cz/html/www/core/classes/captcha_http.class.php on line 109